15 Eylül 2014 Pazartesi

David'den bir mektup


UYANIN!
25 Ekim, 2014 Cumartesi

Wembley Arena, Londra

Uyanmak, bizi cehalete köle eden algılama ve programlama
katmanlarının yırtılması demektir! "David Icke’ın Ekim 2014 ‘Londra-Wembley Konferansı’ sonrası planları hakkındaki yazısı...

25 Ekim 2014’de Londra Wembley Arena’daki konferansımın, İngiltere’deki bu tür konferanslarımın sonuncusu olmasına karar verdim. Bunca yıldan sonra bu benim açımdan bir bakıma üzücü, ama sunumlar için inanılmaz miktarda bilgi araştırmak ve bu tür organizasyonları gerçekleştirmek için gereken büyük finansal yatırımlar yapmak çok zorlayıcı oluyor.

Wembley konferansından sonra çalışma şeklimi değiştireceğim, çünkü haftanın yedi günü, yıllarca ‘bir koltukta çok karpuz’ taşımaktan yoruldum. Bu kadar yoğun tempodaki çalışmalarım arasında bir de baltalayıp beni yok etmeye çalışanlar da cabası...

Şunu açıkça belirtmeliyim ki, kesinlikle odaklanmış olduğum konuyu bırakmak gibi bir niyetim yok, sadece tarzımı değiştireceğim, dolayısıyla balık tutmaya devam...
62 yaşındayım, 42 değil. ‘Ben’den bir tane var, dolayısıyla o ‘ben’ gitti mi gider... Her zaman bu dünyayı, yapmakta olduğum şeyi yaparken terkedeceğimi söylemişimdir, hala da öyle düşünüyorum. Sadece hızımı ayarlamam gerekiyor ki, ‘an’ biraz uzun sürsün, hemen gelecek haftanın ortası olmasın.

Fiziksel, zihinsel ve duygusal sınırlarımı çok zorladım. Bunu, bütün kitaplarımı ve ‘Algılama Yanılgısı’ adlı 900 sayfalık son kitabımı görünce anlamak mümkün.

Çok sevmeme rağmen, artık halka yönelik büyük organizasyonlara girişmeme kararım bana, bu yolculuğa 1990’da başladığımdan beri hiç durmadan sürdüğüm arabanın motorunu biraz soğutma fırsatı verecek.

Kesinlikle yetmişlerimde de bu işi yapıyor olacağım, çünkü başladığım işi bitirmek istiyorum, ama çeyrek yüzyıldan beri yaptığım gibi, artık bir ‘fark yaratmak’ için taleplerin ve işin yoğun baskısı altında kendimi paralamayacağım.

En iyi dileklerimle,
David Icke


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Paylaşım